15 cze 2022

Jak wdrażamy nowych pracowników produkcji do pracy w uesie?

Wszyscy pracownicy, którzy przychodzą do firmy uesa, poprzez kolejne etapy szkolenia rozwijają swoje umiejętności oraz znajdują stałe miejsce w naszym zespole. Staramy się dodatkowo zapewnić im przyjazną atmosferę i poczucie wsparcia ze strony doświadczonych pracowników. Jak wygląda ten proces w praktyce? Zobacz, jak wdrażamy nowych pracowników produkcji do pracy w uesie.

Bezpieczeństwo, jakość, dobra energia

Bezpieczna dostawa oraz rozdział energii nie mają przed nami żadnych tajemnic. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki, automatyki, elektromobilności. Wszystko to nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie zaawansowane technologie, najwyższej jakości komponenty oraz zespół naszych ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają unikać błędów na wszystkich etapach montażu. To dzięki ich zaangażowaniu oraz umiejętnościom możemy dostarczać wysokiej jakości, bezawaryjne urządzenia naszym klientom. Co robimy, aby upewnić się, że są dobrze przygotowani do swoich obowiązków?

Czego oczekujemy od nowych pracowników?

Doskonale wiemy, że szkolenie zajmuje nieco więcej czasu, jeśli doświadczenie nowych pracowników jest niewielkie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy system wdrożenia, dzięki któremu wszystkie najważniejsze zdolności techniczne można nabyć na miejscu. Zatrudniamy więc nie tylko specjalistów w swojej dziedzinie lub osoby z odpowiednim wykształceniem kierunkowym. Bardzo często do naszej firmy przychodzą kandydaci, którzy mieli kontakt z narzędziami i elektryką tylko w domowym zaciszu. To dla nas również cenne osoby i takim pracownikom zapewniamy pełne przeszkolenie. Wszystko zależy więc od chęci oraz osobistego zaangażowania kandydatów.

Jak wdrażamy nowych pracowników produkcji do pracy w uesie?

Na samym początku przydzielamy proste i drobne zadania, podczas których dość szybko można poznać podstawy. Oczywiście chcemy, by każdy pracownik czuł, że się rozwija, dlatego poziom trudności wzrasta w miarę upływu czasu. Ponieważ działamy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, wszystkie osoby, które właśnie dołączyły do naszej firmy, mogą liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych członków zespołu. Na początku drogi w uesie przydzielamy im też wykwalifikowanego opiekuna, który może odpowiedzieć na wszystkie pytania, rozwiać wątpliwości i skutecznie przeprowadzić przez nowe obowiązki.

Jak długo zazwyczaj trwa nauka? Wszystko zależy od tego, czym dokładnie będziesz się zajmować oraz jakie masz możliwości. Zazwyczaj mija cały miesiąc, zanim pracownicy są już całkowicie samodzielni i pewni swoich umiejętności. Niektórzy jednak już po tygodniu są w stanie na własną rękę wykonać prostą rozdzielnicę.

Oczywiście dla niektórych nauka nigdy się nie kończy. Żeby zdobyć zawodowe kwalifikacje, po szkoleniu wdrożeniowym pracownicy bardzo często decydują się na różnego typu szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne lub korzystają z dofinansowania do studiów kierunkowych związanych z ich stanowiskiem.

Przeczytaj również: Nasi pracownicy po godzinach: Dariusz Kołodziej i wyprawy w Tatry

Z naszymi pracownikami wiążemy się na lata

Właśnie dlatego robimy wszystko, aby w uesie poczuli się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie mieli możliwość dalszej nauki oraz gromadzenia zawodowych doświadczeń. Chcesz stać się częścią naszego zespołu? Sprawdź aktualne oferty pracy i wyślij nam swoje CV.