kariera

Aktualne procesy
rekrutacyjne

Rozwijaj się razem z nami. Sprawdź aktualne
oferty pracy i dołącz do nas.

uesa praca uesa praca

Zostań częścią uesa

Największą wartością dla naszej firmy są pracownicy
o wysokich kompetencjach, zorientowani na własny
rozwój i pracujący z pasją oraz zaangażowaniem.
Jeśli odnajdujesz się w tym opisie, dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć:

01
Stabilne zatrudnienie

Z naszymi pracownikami wiążemy się na lata. Stając się częścią uesa Polska możesz liczyć na umowę o pracę oraz stabilne, dające poczucie bezpieczeństwa, zatrudnienie.

02
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Dbamy o Twój rozwój. Na początku otrzymasz od nas solidne wdrożenie do zadań pod okiem naszych specjalistów. Dalszy rozwój będzie zależał od Ciebie, z pewnością będziemy go wspierać.

03
Dofinansowanie do nauki

Wiedza jest ważna. Wiemy o tym i chętnie w nią inwestujemy. Pracując w uesa otrzymasz od nas dofinansowanie do dalszej nauki związanej z Twoim stanowiskiem.

04
Płatne praktyki i staże

Wspieramy rozwój młodych. Studentom na kierunku Elektrotechnika i pokrewnym oferujemy możliwość odbycia płatnych praktyk wakacyjnych oraz płatnych stażów w ciągu całego roku.

05
Benefity pozapłacowe

Twój komfort się liczy. Nasi pracownicy mogą liczyć na szeroki wachlarz świadczeń dla pracowników oraz ich rodzin w ramach ZFŚS. Oferujemy też dodatkowe świadczenia urlopowe, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz dostęp do Grupowego Ubezpieczenie Zdrowotnego dla pracowników i członków ich rodzin.

06
Work-life balance

Stawiamy na równowagę. W uesa sprawy rodzinne zawsze są priorytetem, a rozwijanie zainteresowań po pracy czymś, co wspieramy i doceniamy. Przyjazna atmosfera w pracy i szacunek do czasu wolnego naszych pracowników zawsze wyróżniał nas jako pracodawcę. Spytaj o to na rozmowie o pracę.

Akceptuję Politykę prywatności *