kariera

Rozwijaj się
z nami

Poznaj nas lepiej. Zobacz, dlaczego warto
dołączyć do naszego zespołu.

uesa praca uesa praca

Zostań częścią uesa

Największą wartością dla naszej firmy są pracownicy
o wysokich kompetencjach, zorientowani na własny
rozwój i pracujący z pasją oraz zaangażowaniem.
Jeśli odnajdujesz się w tym opisie, dołącz do nas!

Dlaczego warto do nas dołączyć:

01
Stabilne zatrudnienie

Z naszymi pracownikami wiążemy się na lata. Stając się częścią uesa Polska możesz liczyć na umowę o pracę oraz stabilne, dające poczucie bezpieczeństwa, zatrudnienie.

02
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Dbamy o Twój rozwój. Na początku otrzymasz od nas solidne wdrożenie do zadań pod okiem naszych specjalistów. Dalszy rozwój będzie zależał od Ciebie, z pewnością będziemy go wspierać.

03
Dofinansowanie do nauki

Wiedza jest ważna. Wiemy o tym i chętnie w nią inwestujemy. Pracując w uesa otrzymasz od nas dofinansowanie do dalszej nauki związanej z Twoim stanowiskiem.

04
Płatne praktyki i staże

Wspieramy rozwój młodych. Studentom na kierunku Elektrotechnika i pokrewnym oferujemy możliwość odbycia płatnych praktyk wakacyjnych oraz płatnych stażów w ciągu całego roku.

05
Benefity pozapłacowe

Twój komfort się liczy. Nasi pracownicy mogą liczyć na szeroki wachlarz świadczeń dla pracowników oraz ich rodzin w ramach ZFŚS. Oferujemy też dodatkowe świadczenia urlopowe, dofinansowanie do pakietu sportowego.

06
Work-life balance

Stawiamy na równowagę. W uesa sprawy rodzinne zawsze są priorytetem, a rozwijanie zainteresowań po pracy czymś, co wspieramy i doceniamy. Przyjazna atmosfera w pracy i szacunek do czasu wolnego naszych pracowników zawsze wyróżniał nas jako pracodawcę. Spytaj o to na rozmowie o pracę.

07
Grupowe ubezpieczenie zdrowotne

Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego w całości finansujemy dostęp do rozszerzonego pakietu medycznego, który oferujemy naszym pracownikom oraz członkom ich rodzin. Zapewnia on m.in. dostęp do 55 specjalistów, nielimitowane konsultacje profesorskie, dostęp do lekarzy POZ oraz do badań laboratoryjnych i obrazowych, e-konsultacje realizowane do 2 godzin od chwili zgłoszenia.