28 maj 2024

Projekt „UESA” II edycja. Podsumowanie

Co jakiś czas otwieramy drzwi naszej siedziby i zapraszamy wszystkich naszych partnerów i klientów, aby zobaczyli, jak pracujemy. W kwietniu tego roku odbyła się druga edycja Projektu uesa i ogromnie się cieszymy, że nasza inicjatywa spotkała się z tak miłym przyjęciem.

Na czym polega Projekt Uesa?

Projekt uesa to wydarzenie organizowane w siedzibie firmy w Lubsku, które ma na celu zbliżenie klientów i partnerów do serca naszej działalności. Podczas tego eventu goście mają unikalną możliwość przejścia się po naszych halach produkcyjnych, gdzie mogą zobaczyć na żywo, jak powstają nasze urządzenia – m.in. stacje transformatorowe czy rozdzielnice SN. Podczas wycieczki po firmie uczestnicy mogą zadawać pytania i uzyskać szczegółowe odpowiedzi bezpośrednio od naszych specjalistów, co pozwala na lepsze zrozumienie procesów produkcyjnych i standardów jakości, które stosujemy. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do nauki, ale również do networkingu i dobrej zabawy, tworząc doskonałą platformę do budowania i wzmacniania relacji biznesowych.

projekt uesa projekt uesa
wycieczka po firmie wycieczka po firmie
wycieczka po firmie wycieczka po firmie

Podczas wydarzenia goście mogli również zobaczyć, jak wygląda i działa nasza ładowarka AC do samochodów elektrycznych. Uczestnicy mieli okazję przyjrzeć się z bliska procesowi ładowania pojazdów elektrycznych oraz dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach i korzyściach, które wynikają z użytkowania naszych produktów. Była to doskonała okazja, aby zobaczyć innowacyjne rozwiązania uesy w praktyce.

 

Odwiedzili nas m.in. partnerzy z firm takich jak Siemens, Rezonans sp.z.o.o. czy Electrosystem. Dzień pełen branżowych rozmów i networkingu zakończyliśmy w Zielonej Górze przy dźwiękach jazzu, degustując lokalnych przysmaków. To było bardzo wartościowe doświadczenie – nie tylko dla uesy jako organizatora wydarzenia, ale też dla naszych klientów, którzy mogli na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób pracujemy na co dzień. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej edycji tego przedsięwzięcia. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii z wydarzenia.