2015-09-29
WYRÓŻNIENIE DLA FIRMY UESA POLSKA SP. Z O.O.

Firma uesa Polska Sp. z o.o. została wyróżniona podziękowaniami od Ministra Gospodarki oraz Prezea Krajowej Izby Gospodarczej, w uznaniu za aktywne propagowania przedsiębiorczości w środowisku lokalnym, a także wkład w rozwój polskiej gospodarki.

2015-09-18
TARGI PEŁNE ENERGII

Dziękujemy Gościom odwiedzającym w trakcie targów ENERGETAB nasze stoisko i zapraszamy do spotkania za rok, w ramach kolejnej edycji targów. 

2014-09-30
REALIZACJA DLA HALI STULECIA WE WROCŁAWIU

Zakończyliśmy prace związane z wykonaniem podziemnej stacji transformatorowej dla zasilania Hali Stulecia we Wrocławiu. Niewidoczna na powierzchni stacja (z gruntu wystają tylko kanały wentylacyjne) wyposażona jest w rozdzielnice SN i nn oraz dwa transformatory, każdy o mocy 1600kVA.

2014-03-12
MODERNIZACJA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W LUBSKU

Zakres prac realizowanych przez firmę uesa Polska Sp. z o.o. objął wymianę urządzeń elektrycznych i systemów automatyki, zasilających i sterujących technologią oczyszczalni. Zaprojektowano i wdrożono również nowoczesny system sterowania, monitoringu i wizualizacji pracy całej oczyszczalni. O szczegółach realizacji można przeczytać na str. 30 najnowszego wydania "Biznesu Lubuskiego", dostępnego m.in. na stronie www.opzl.pl

2014-02-18
Z ENERGIĄ NA STOKU

Zawody były doskonałą okazją by przekonać się, że nasza branża jest pełna energii nie tylko w codziennej pracy, ale również w ramach wyzwań sportowych- podkreśla Marek Chromik. Dziękujemy jednocześnie naszym gościom za przyjęcie zaproszenia i wspólną zabawę. Zwycięstwo w zawodach zdobył zespół Tauron Dystrybucja S.A.Oddział w Bielsku - Białej. Najlepszym uzyskanym w zawodach czasem w ramach drużyny uesa Polska Sp. z o.o. może pochwalić się Łukasz Chełminiak. Gratulujemy!

2014-01-20
CEO NAJCIEKAWSZĄ REALIZACJĄ 2013 ROKU

Realizacja CEO została uznana przez światowego lidera systemów wizualizacji, firmę Wonderware, za najciekawszą realizację 2013 roku, w obszarze „Power”.