oferta pracy

Płatne praktyki i staże dla studentów i absolwentów

Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy na stanowiska:

Miejsce pracy: Lubsko (woj. lubuskie)

Oferujemy:

⇒ naukę pod okiem fachowców z wieloletnim doświadczeniem,
⇒ możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, a po zakończeniu okresu praktyk - zatrudnienia,
⇒ praktyki w Niemczech dla studentów ze znajomością języka niemieckiego.

Oczekujemy:

Zapraszamy studentów i absolwentów uczelni wyższych z kierunków Elektryk, Elektronik, Automatyka i innych pokrewnych.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku energetyki i stabilnym pracodawcą w regionie. Realizujemy zadania związane z dostawami rozdzielni elektrycznych i stacji transformatorowych. Chcemy tworzyć szanse rozwoju dla osób bez doświadczenia, które szukają możliwości, by uzupełnić wiedzę zdolnościami praktycznymi.

Co zyskujesz dzięki stażom i praktykom w firmie uesa Polska Sp. z o.o.?

  • Realne doświadczenie: Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności w renomowanej firmie działającej w branży energetycznej.
  • Praca nad aktualnymi projektami: Szansa na uczestnictwo w prawdziwych projektach i zobaczenie, jak wygląda cykl życia produktu w przemyśle.
  • Możliwości rozwoju kariery: Perspektywa rozwoju kariery w firmie po zakończeniu stażu/praktyk.
  • Opiekę mentora: Twój opiekun praktyk będzie wspierał Cię w rozwoju zawodowym i pomagał w realizacji projektów.
  • Przyjazne środowisko: Praca w zespole, który ceni innowacyjność, kreatywność i nowe pomysły.
  • Elastyczne godziny pracy: Możliwość dostosowania grafiku pracy do zajęć na uczelni.
  • Wynagrodzenie: Współpracujemy ze studentami i absolwentami na uczciwych warunkach – za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie.
  • Praktyki w Niemczech: Dla osób ze znajomością języka niemieckiego – wyjątkowa szansa na zdobycie międzynarodowego doświadczenia zawodowego i kulturowego w głównej siedzibie naszej firmy.

Jak aplikować?

Zachęcamy do przesłania aplikacji na adres rekrutacja@uesa.pl, zawierającej informację o kierunku studiów oraz krótki list motywacyjny, w którym opiszesz, dlaczego chcesz do nas dołączyć. Nie zapomnij również wspomnieć o swojej znajomości języka niemieckiego, jeśli jesteś zainteresowany praktykami w Niemczech. W tytule maila wpisz Praktyki lub staż oraz kierunek studiów.

Przesłane aplikacje powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w uesa Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r. poz. 1182 ze zmianami).

Informujemy, że Administratorem danych jest uesa Polska Sp. z o.o. ul. Traugutta 2, 68-300 Lubsko. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Napisz do nas