oferta pracy

Pracownik Produkcji / Montażysta

Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy na stanowiska:

Miejsce pracy: Lubsko (woj. lubuskie)

Oferujemy:

  • ⇒ umowę o pracę

  • ⇒ pakiet socjalny oraz prywatną opiekę medyczną

  • ⇒ przyjazną atmosferę i stabilne miejsce pracy w zespole o wysokiej kulturze organizacji

  • ⇒ atrakcyjne dodatki za pracę w nadgodzinach

Oczekujemy:

  • ⇒ chęć do pracy i gotowość do przyuczenia

  • ⇒ zmysł techniczny i rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

  • ⇒ umiejętność pracy w zespole

  • ⇒ mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • ⇒ dodatkowe umiejętności z zakresu elektrotechniki i/lub mechaniki będą mile widziane

Obowiązki:

  • montaż podzespołów i komponentów rozdzielnic elektrycznych.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@uesa.pl lub tradycyjną na adres ul. Traugutta 2, 68-300 Lubsko.

Przesłane aplikacje powinny zawierać nr referencyjny ogłoszenia oraz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w uesa Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zmianami).

Napisz do nas

    Akceptuję Politykę prywatności *