oferta pracy

Koordynator Projektu (Młodszy Koordynator Projektu)

Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy na stanowiska:

nr ref. EL 1/05/2022 Miejsce pracy: Lubsko (woj. lubuskie)

Oferujemy:

⇒ wdrożenie w nowe zadania,
⇒ umowę o pracę, pakiet socjalny (w tym bezpłatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny),
⇒ ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się branży,
⇒ możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,
⇒ przyjazną atmosferę i stabilne miejsce pracy w zespole o wysokiej kulturze organizacji.

Dowiedz się więcej o benefitach w uesie na podstronie Kariera.

Oczekujemy:

⇒ wykształcenie wyższe kierunkowe: inż. Elektryk / Elektronik / Automatyk lub pokrewne,
⇒ doświadczenie w zawodzie mile widziane, ale stwarzamy również szansę dla absolwentów w/w kierunków bez doświadczenia,
⇒ uprawnienia SEP,
⇒ umiejętność czytania schematów elektrycznych,
⇒ prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
⇒ umiejętność pracy w zespole,
⇒ znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Obowiązki:

  • przygotowywanie kalkulacji i wycen,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej w programach CAD,
  • przygotowywanie ofert,
  • generowanie zamówień u dostawców oraz realizacja zleceń.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@uesa.pl lub tradycyjną na adres: ul. Traugutta 2, 68-300 Lubsko.

Przesłane aplikacje powinny zawierać nr referencyjny ogłoszenia (EL 1/05/2022) oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w uesa Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r. poz. 1182 ze zmianami)„.

Napisz do nas