oferta pracy

Elektryk / Elektromonter

Obecnie poszukujemy osób, które dołączą do zespołu naszej firmy na stanowiska:

Miejsce pracy: Lubsko (woj. lubuskie)/ kilkudniowe wyjazdy na terenie kraju

Oferujemy:

  • ⇒ stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ⇒ wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjne dodatki za pracę w delegacji

  • ⇒ bogaty pakiet socjalny

  • ⇒ prywatną opiekę medyczną

  • ⇒ szkolenia

  • ⇒ możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Brygadzisty

  • ⇒ przyjazną atmosferę i stabilne miejsce pracy w zespole o wysokiej kulturze organizacji

Oczekujemy:

  • ⇒ wykształcenie min. zawodowe w kierunku elektryk i/lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • ⇒ uprawnienia SEP (możliwość ich zdobycia również w czasie pracy)

  • ⇒ umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • ⇒ prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • ⇒ umiejętność pracy w zespole i gotowość do pracy w delegacji (kilkudniowe wyjazdy)

Zakres obowiązków:

  • montaż urządzeń elektrycznych – rozdzielnic nn i SN, stacji transformatorowych,
  • montaż instalacji elektrycznych i obwodów wtórnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv pocztą elektroniczną na adres mailowy rekrutacja@uesa.pl lub tradycyjną na adres: Uesa Sp. z o.o., ul. Traugutta 2, 68-300 Lubsko

W CV konieczne jest zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez uesa Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Lubsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest uesa Polska Sp. z o.o. ul. Traugutta 2, 68-300 Lubsko. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Napisz do nas